AHA BALI 2017

AHA DOVOLENKA BALI 

22. 2. – 8. 3. 2017

Spoznávajme tie najkrajšie miesta okolo seba i v sebe. 

Milí priatelia,

Bali je ako stvorené pre naše ciele – meditovať, pracovat na sebe a pritom si oddýchnuť na krásnych miestach a v príjemnej spoločnosti.

Cena zájazdu pri rezervovaní do 8. 9. 2016 bola 1600 €. V cene je ubytovanie s raňajkami, transfery po ostrove, výlety, program a letenky. Pri neskoršom termíne rezervácie môže byť cena letenky a tým aj pobytu vyššia – takže čím skôr objednáme, tým lepšie. Informujte sa o aktuálnej cene.

Ešte budete potrebovať 20 – 100€ na celý pobyt na ostatnú stravu (podľa zvolenej úrovne), cca 40 € na vstupy a potom na poistenie a vreckové.

Všetky miesta na „AHA BALI 2017“ sú už obsadené. Ak túžite spoznávať s nami Bali a zároveň samého seba, môžete sa predbežne prihlásiť na „AHA BALI 2018“ na stránke www.ahavikend.sk

Prečo je tak málo miest: Lebo máme vyhliadnuté kúzelné malé rezorty veľmi dobrej úrovne, uprostred prírody, alebo na dosah k pôvodnej kultúre Bálijčanov, architektúre a zaujímavostiam. Vyhneme sa veľkým hotelom a pôjdeme na miesta, ktoré masoví turisti neobjavili, lebo nás bude inšpirovať a časťou pobytu aj sprevádzať spoľahlivý priateľ – Bálijčan.