„AHA“ víkend 6. – 8. 11. 2015

AHA november jpg1.strana

AHA november jpg 2.strana

 „Ahááá!“ zvykneme zvolať, keď niečo náhle pochopíme. Ten pocit poznáte: čosi ste práve pre seba objavili a váš život môže byť o kúsok alebo aj o veľký kus lepší, viac vedomý a naplňujúci.

R

Vy, ktorí nechcete viac viniť rodičov, partnerov, osud či okolnosti z toho, čo sa Vám v živote deje a ako sa cítite, ale chcete preberať svoj život viac do svojich rúk, prijmite naše pozvanie na

AHA! víkend

Sebapoznávací víkend s terapeutmi Cesty

6. – 8. 11. 2015  (piatok 17,00 – nedeľa 16,00), Vzdelávacie centrum ŽIVICA, Zaježová

 

R

Päť terapeutov metódy Cesta podľa Brandon Bays spojilo svoje mnohoročné vedomosti a skúsenosti a vytvorili sme tento program – priestor, v ktorom si môžete objavovať svoje AHA.  

Tu nikto nie je sám, ale každý smie nerušenie pracovať na tom, čo potrebuje a tak, ako mu vyhovuje.

R

Čaká na vás: Prostredie kúzelne pekného obydlia R Nádherná príroda stredného Slovenska R Ranné cvičenia R Liečivé meditácie R Prirodzený pohyb R Sebapoznávanie R Hry a rozhovory R Priateľská atmosféra R Pokoj R Vegetariánska plná penzia

Absolventi Intenzívnej Cesty môžu mať výmenný proces, ostatným sme pripravili spoločný proces.

R

Tu si objavíte tie svoje vzorce, ktoré opakujete a ktoré vám už neslúžia k životu, aký si želáte. Vyskúšate si jednoduché, ale overené techniky, ktoré vám pomôžu v práci, osobnom živote, vo vzťahoch, uzdravovaní. Nie je to vôbec zložité, stačia drobné zmeny – a tu objavíte také, ktoré prinášajú dlhodobé výsledky.

R

Váhate, či je to pre vás?

Možno na takéto podujatia nechodíte. Aj my sme raz na tom boli rovnako. Aj vďaka tomu, že sme kedysi vybočili zo stereotypu a zúčastnili sa čohosi podobného, aj preto postupne žijeme život pravdivejší, tvorivejší, a oveľa viac náš. Možno sa práve cítite nanič. Tento víkend nie je spolok povinne usmiatych ľudí, ide skôr o vľúdne prijatie seba samého – to je hojivé. A možno ste sami terapeutom, alebo lektorom – mohlo by vám dobre padnúť, že tentoraz sa bude starať pre zmenu niekto o vás, aby ste tam vy mohli byť pre seba?

R

Každý z víkendov ponúkame na prácu nejakú tému. Tentoraz je to PRIJATIE.

Aké dôležité je pre teba prijatie? Od koho ho potrebuješ? Akým spôsobom ho získavaš? Čo všetko dokážeš pre to urobiť / za to zaplatiť a ako sa pri tom cítiš? Ako znášaš odmietnutie alebo vyčlenenie? Čo/koho odmietaš a ako to robíš? Ako sa rozhoduješ, čo prijať a čo odmietnuť? Ako získať zdravý pocit vlastného prijatia?

Preskúmajte svoje PRIJATIE/NEPRIJATIE a oddýchnuť si v prírode a v spoločnosti podobne naladených ľudí.

V programe AHA víkendov nie je výučba metódy Cesta, ani metódy Radikálne odpustenie. Ak sa ich chcete naučiť, navštívte originálne semináre týchto metód.

Textové pole:                     Tento víkend môže pomôcť ľuďom, ktorí by sa bez Vás o ňom nedozvedeli.
R Preto prosíme, pošlite túto pozvánku svojim známym. Vopred ďakujeme! R

Textové pole: Cena víkendu do 15. 10. 2015: 115 €. Potom: 150 €.
Každý piaty seminár je zdarma.
Ubytovanie a strava na dva dni (platí sa na mieste): 48 €.
Prihláste sa TU: http://goo.gl/forms/I5qxNBG8wH
Ak máte otázky, napíšte nám na ahavikend@gmail.com
Tešíme sa na spoločný víkend a mnohé AHA!
Ivana Medveďová, Viera Belovičová, Irena Ritomská, Tibor Oros Martina Bešková

 Textové pole: Pokoj, čistota, bezpečie a krása toho miesta ... akoby človek bol v inom svete. Hry, smiech, poznanie, prijatie, priestor pre seba, úprimný záujem, hudba, láskyplní ľudia ... možnosť snívať, veriť, skúmať svoje pocity. Akoby som sa vynorila a nadýchla kyslíka. Napätie zmiernilo svoju intenzitu. Už sa teším nabudúce. Kristína

Praktické informácie

Prihlásenie

Vyplňte krátku prihlášku a pošlite zálohu 60€ na účet číslo 0178842758/0900.

 

Ceny

Cena AHA! víkendu je 115 €, teda približne cena jednej 2-hodinovej terapie u terapeuta metódy Cesta podľa Brandon Bays. Vy zažijete know-how a starostlivosť 3-5 terapeutov, počas celých 2 dní.

Plná penzia, vegetariánska, stojí 14 € na deň, ubytovanie stojí 10 €/noc. Medzi jedlami bude  k dispozícii ľahké občerstvenie: ovocie, keksíky, voda, čaj. Doplatok v hotovosti 55 € na kurzovné, ako aj ubytovanie a stravu (48€) uhradíte na mieste (spolu 99 €).

 

Ako nájdete Vzdelávacie centrum  Živica Zaježová:

A ak ste ešte neboli v Zaježovej, objavíte „Raj na zemi“, kam znova radi prídete.

GPS súradnice centra               N 48° 27′ 6″          E 19° 13′ 23″

Cesta autom

Cez Vigľaš: Zo Zvolena choďte smerom na Košice a za dedinkou Vígľaš odbočte vpravo smer Slatinské Lazy. Po vstupe do Slatinských Lazov odbočte po 500 m vpravo (pri autobusových zastávkach). Prejdite Slatinské Lazy, Vígľašskú Hutu/Kalinku a pokračujte ďalej cca 7-8 km , kým sa dostanete za sedlo. Tam je tabuľa „Víta vás Zaježová“. Váš smer sú najprv Polomy: prejdite asi 5 km pomedzi roztrúsené domy a po tom, ako miniete družstvo na pravej strane cesty, odbočte z hlavnej cesty vľavo (je tam nenápadná drevená tabuľa Vzdelávacie centrum ). Potom po pár sto metroch je vľavo dom s červenou strechou – odbočte doprava a ste tam.

Cez Pliešovce: dajte si pozor na rázcestiach za touto dedinou. Tabule sú zmätočné, riaďte sa podľa toho, že vždy treba ísť vľavo (smer Slatinské Lazy, Zaježová). Od uvítacej tabule najprv smer Polomy, potom vpravo pri drevenej tabuli Vzdelávacie Centrum a potom o pár sto metrov (vľavo je dom s červenou strechou), pri ďalšej tabuli odbočte vpravo – už uvidíte 100m vzdialenú usadlosť.

POZOR! V Zaježovej je signál iba na Orange. Ak by ste cestou k nám zablúdili, spýtajte sa kohokoľvek, aj keď niekomu zaklopkáte do domu na vzdelávacie centrum  Živica, alebo Polomy, nasmerujú Vás. Na príjme bude aj terapeutka Vierka: 0907 784 549.

Signál T-Comu sme našli hore na kopci nad Centrom, kam sa chodí na vychádzky. V budove je WIFI.

Ak prídete autobusom, alebo vlakom, dajte nám vedieť, kedy. Zorganizujeme spoločný odvoz z Pliešoviec, či zo Zvolena. Chcete zdieľať náklady a príjemnú spoločnosť? Môžete sa s niekým zviezť, alebo ponúknuť miesto v aute. Zorganizujeme to.

Textové pole: Príležitosť povedať akýkoľvek svoj názor, vyjadriť pocity, odkryť zraniteľnosť a slabosť ... a nedostať naspäť odsúdenie, zľahčenie či poučenie ... zažila som úžasný pocit PRIJATIA a podpory a dôvery niekoho vo mňa.

Čo si priniesť so sebou :

·         Karimatku na raňajšie cvičenie.

·         Uteráky (nie sú k dispozícii pri ubytovaní).

·         Teplé aj ľahšie športové  oblečenie a dobrú obuv na (mierne) prechádzky v prírode.

·         Centrum prosí (nie je to povinné) o používanie eko-mydiel a šampónov, kvôli ich čističke odpadových vôd. Dajú sa kúpiť (overili sme, veľmi kvalitné), spolu s mnohými zaujímavými eko-produktami, knihami a darčekmi aj v čajovni Centra. 

·         Absolventi Journey Intensive: skriptá na fyzickú, emocionálnu cestu. Môžete si priniesť tiež otázky k vedeniu procesov.

 

Približný časový rozvrh:

Ubytovať sa môžete od: 17.00 hod. Registrácia: 17,00 – 17,30.  Môžete prísť aj skôr a vychutnať krásnu prírodu okolo.

Piatok:                         Prosíme, príďte včas, najneskôr o 18,00.

Textové pole: Prostředí, louky a strava jsou úžasné. Nejvíc ze všeho, co mě asi znova a znova zpátky přitáhne, je otevřenost, láska a laskavost se kterou se o nás všichni starají. Je cítit, že vše, o čem povídáme není jen načteno z knih, ale že opravdu tím lektoři žijí. Od té doby mám pocit jako bych se nějak víc dostala do svého středu ... Miluška

18.30                           Oboznámenie sa so Zaježovou a s pravidlami Centra

19.00                            Spoločná večera

19,30 – 21,30             Úvodné aktivity víkendu

Sobota a nedeľa:

7,15 -8,00                    Raňajšie cvičenie (v peknom počasí vonku)

8,15 -8,45                    Raňajky

9,15 -12,00                Dopoludňajší program (s prestávkou)

12,00-14,30                Obed a obedňajšia prestávka s prechádzkou

14,45 -18,45               Popoludňajší program (v nedeľu začína o 13,30 a končí o 15,00)

19,00-19,45                Večera

20,00-21,30                Večerný program

 

Príprava

Téma víkendu nie je pre vás povinná, ale je pravdepodobné, že ak sa prihlásite, začnú sa vám „ozývať“ pocity, myšlienky spojené s touto oblasťou. Prosíme, ostaňte pozorní sami voči sebe a dovoľte si prijímať, čo sa vynára k tejto téme. Ako sa vás týka na fyzickej, emocionálnej, mentálnej, vzťahovej, duchovnej úrovni? Kedy sa vám táto téma otvára? Môžete si svoje zistenia aj písať.

Tešíme sa na Vás!

Tím terapeutov – lektorov.                                                                     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*