AHA Srí Lanka 2018

AHA Srí Lanka

27. februára – 12. marca 2018

Po dvoch skvelých výpravách na Bali roku 2017 sa prvý raz vyberáme na Srí Lanku. Dlho sme o nej uvažovali a teraz nás „postrčila“ sopka Agung, ktorá na Bali hrozí erupciou a preto meníme svoje plány na jar 2018 a stáčame kormidlo smer Srí Lanka. Naša výprava bude mať však charakter prieskumný – ani jeden z lektorov tam, na rozdiel od Bali, nikdy nebol. 

Samozrejme, čo najviac toho dovtedy naštudujeme a zistíme, potom vyberieme 3- 4 krásne destinácie a výhodné, ale pekné ubytovanie. Nebudeme však takí predvídaví a zorientovaní, ako keby sme tam predtým boli. Preto budete potrebovať o 10 deko viac tolerancie a trpezlivosti.

Cena bude 880 €. V cene je ubytovanie s raňajkami, transfery po ostrove, výlety so sprievodcom a časť nákladov na prítomnosť lektorov.

Letenka v tejto chvíli stojí 600 €, s leteckou spoločnosťou QUATAR, odlet z Viedne.
Lety trvajú 5+5 hodín, s 3-hodinovým prestupom v Quatare.

Pre koho je výprava určená:

Pre teba, ak túžiš spoznávať novú krajinu a pri tom skúmať svoje vlastné obsahy, to, čo si, aj to, čo nie si. Ak máš ochotu vyjsť s ostatnými, otvorene komunikovať a dohodnúť sa, zniesť drobné nepohodlie, ak máš v sebe zvedavosť a ochotu prijať nové a nepoznané v ľuďoch a v krajine, aj v sebe. Nebude to zvlášť fyzicky náročné, aktivity sú bezpečné a ubytovanie vyberáme útulné. Nepotrebuješ doterajšie skúsenosti, zvláštnu fyzickú kondíciu a nezáleží ani na veku. Angličtina nie je nutná, s prekladmi si vždy pomôžeme. 

Pre koho to nie je:

Pre toho, kto uprednostňuje pohodlie a predvídateľnosť hotelov s all-inclusive službami, kto teraz nemá záujem či silu spolupracovať s ostatnými a pracovať na sebe denne troškou cvičenia, meditácie a rozhovorov, uvedomovať si a všímať si s láskou seba samého a spoznávať sa (samozrejme, nič nie je povinné každý deň, ak sa niekomu práve nechce).