Zachráň seba – „AHA PARGA 2016“

Čo robíte, keď máte niekoho rád, či rada? Predstavte si, že ste zamilovaní. Zamilovaný človek, dáva veľkú časť svojej pozornosti svojmu milovanému. Trávi s ním čas, premýšľa o ňom, pozorne ho počúva,  skrátka, dáva mu svoju pozornosť. To isté robíte k dieťaťu, ak ho milujete. A dieťa sa cíti milované, keď mu dávate svoju pozornosť.

Ak chcete mať rád sám seba, je to jednoduché, pozornosť musíte obrátiť do seba. Čím viac pozornosti venujete svojmu vnútru (sebe), tým viac máte sám seba rád, ale aj opačne, čím viac máte sám seba rád, rada, tým viac pozornosti venujete sebe.

Ako venovať svoju pozornosť sebe?

Poďte s nami, vyskúšajte, zažite!

Parga je výnimočná, budeme mať čas a priestor 12 dní, aby sme sa naučili svoju pozornosť sústrediť do seba.  12 výnimočných dní iba pre seba.

Pretože jediné, čím disponujeme je naša pozornosť. Od toho, kam dávame svoju pozornosť sa odvíja náš život. Ak sa v živote necítite dobre, má to jednu jedinú príčinu, svoju pozornosť zameriavate na veci, udalosti, ktoré vám neprinášajú šťastie.

Veľkú časť pozornosti nám nevedome berie naša myseľ. Vždy keď nie sme bdelí, myseľ si zoberie našu pozornosť a odovzdá ju nejakým myšlienkam, vzorcom správania, akoby programom. A program v nás silnie. Pretože to, čo má našu pozornosť, to rastie.

Čo ak by sme vedeli ako zamerať svoju pozornosť do seba? Čo ak by sme neustále my disponovali svojou pozornosťou? A tým„rástli“ my, naše skutočné ja?

 Svoj život môžeme zmeniť.

Aké jednoduché, však?

Svoju pozornosť smerovať do seba,   zmeniť svoj život,  zachrániť seba.

Ak sa toto naučíme, nájdeme všetko, čo hľadáme tam vonku a ešte oveľa viac.

Zostáva iba pár dní na prihlásenie. „AHA Parga“ čaká možno práve na Vás.

Ak to, čo tu čítate s Vami rezonuje, neváhajte, zostáva nám ešte pár voľných miest.

Prihlásiť sa možno  iba do 15. júla 2016.

Viac informácií nájdete na www.ahavikend.sk

Váš „AHA tím“

Viera, Irena, Tibor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*