„AHA“ Silvester a Nový rok v Zaježovej

Ako zažiť zázračný vstup do Nového roka?

Skôr, ako Vám to prezradíme, ukážeme Vám, čo na inej dovolenke nenájdete. Vieme ako spojiť

relaxáciu, dovolenku, oddych s poznávaním samého seba

Pýtate sa kde a o čo ide?

 Aha Silvester

Sme nadšení z toho, že sa nám podarilo získať priestory na tomto nádhernom mieste, v čase, keď symbolicky odchádza  staré a prichádza nové.

Po AHA víkendoch Vám takto môžeme ponúknuť stráviť koniec roka spolu s Vašimi rodinami, Vašimi deťmi, či vnúčatami, alebo iba tak single. Pretože mnohí z nás sme v dnešnej dobe sami, bez partnera a možno si ani nevieme predstaviť, kam by sme sami mohli ísť.

Dovoľte si spolu s nami v tomto čarovnom čase nechať odísť zo svojich životom časť z nás, ktorá nás už nepodporuje a štart do Nového roku začneme naozaj po novom.

Oslavujme každú minútu svojho života.

Prečo sa máte rozhodnúť práve pre našu dovolenku? Čo má tá naša a  iné nemajú?

Tak, ako na našich AHA víkendoch, tak aj na našej dovolenke si dovolíme žiť, byť sami sebou, v bezpečnom prostredí plnom pochopenia a prijatia.

Tušíme, že koniec roka nechcete stráviť prácou, preto nechystáme intenzívny seminár. Čakajú nás dni plné oddychu a netradičnej zábavy. Spoločné hry, posedenia, debaty, prechádzky, spoločná ranná joga, meditácie, spoločný večerný program a mnoho ďalšieho. Na Silvestra si spoločne pripravíme veľkú oslavu života, rozlúčime sa so starým a privítame nové.

Miesto pobytu je vzdelávacie centrum Zaježová, prekrásny kút Slovenska, s panenskou prírodou, s úžasnou energiou tohto netradičného miesta.

To všetko za bezkonkurenčnú cenu 44 Euro na deň. Táto cena je s ubytovaním, plnou vegetariánskou penziou a Silvestrovskou zábavou.

Ak veľmi chcete prísť, ale na celých 5 nocí sa nemôžete uvoľniť, pri pobyte na 4 noci zaplatíte 50 Euro na deň, pri pobyte na 3 dni 60 Euro na deň.

Tieto ceny sú platné pri prihlásení a zaplatení zálohy do 30.11.2015. Po tomto termíne platia ceny zvýšené o 30 %.

Deti do troch rokov pri spaní na lôžku s rodičmi, bez stravy majú pobyt zdarma, deti od 3 do 15 rokov zaplatia polovičnú sumu. V prípade záujmu pri počte 5 a viac detí zabezpečíme terapeuta Cesty pre deti na skupinovú terapiu.

Možno sa teraz pýtate, či je toto práve pre Vás, možno máte strach, ísť niekam, kde ľudí nepoznáte. Možno ste zvyknutí tráviť koniec roka doma. Rozumieme tomu. Po skúsenostiach s našimi AHA víkendmi a AHA dovolenkami, veríme, že Vaše obavy sa rozplynú hneď po príchode na toto krásne miesto a „ľudí Vašej krvnej skupiny“ si veľmi rýchlo obľúbite.

Ak máte záujem o toto podujatie, odporúčam Vám prihlásiť sa čo najskôr, sme limitovaný počtom lôžok.  Prihlásenie budeme považovať za záväzné po uhradení zálohy 90 Euro.

Skôr, ako zaplatíte zálohu, informujte sa telefonicky, alebo mail-om, či sú ešte k dispozícii voľné miesta.

Prihlásiť sa môžete na tomto linku

https://docs.google.com/forms/d/1Sk2HDnmVhXYIH-vFMO2sdA5jh-7SLRtbvhBOIO4KECw/viewform?usp=send_form

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnych číslach 0907784549, alebo 0917761608, prípadne na mail-ových adresách v.belovicova@centrum.sk, irena.ritomska@gmail.com

Irena Ritomská, Viera Belovičová, Ivana Medveďová, Martina Bešková, Tibor Oros

Certifikovaní terapeuti metody Cesta podľa Brandon Bays

srdce1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*