„KTO SOM?“ Silvester 2014 v Zaježovej

„KTO SOM?“

srdce

Milí priatelia,

Rada by som Vás pozvala na tak trošku netradičný prechod do Nového roka . A nie iba to. Pozývam Vás na zážitkový workshop, na tému „kto som?“

Keď sa rozhliadam okolo seba, zisťujem, že mnoho ľudí, bez rozdielu veku a pohlavia kráčajú svojim životom sami. Niektorí sa rozhodli na vedomej úrovni, že už nechcú partnera, a niektorí napriek tomu, že vedome túžia po partnerstve, ten ich partner stále akosi neprichádza.

Niektorí možno vo vzťahu sú, napriek tomu sa cítia osamelejšie, ako keby v ňom neboli.

Prečo je dnes toľko ľudí single? A prečo napriek tomu, že deklarujú, že si partnera chcú nájsť, stále nenachádzajú.

Neodpoviem Vám, všetky odpovede sa nachádzajú v našom vnútri. V každom z nás. Pre každého je odpoveď iná, jedinečná, tá jeho. Poďme spoločne hľadať spôsob, ako sa k nej dostať.

Na zážitkovom workshope budeme zažívať sami seba, toho, kým naozaj sme, nie toho, o kom sme si mysleli, že sme, či koho predstavujeme svetu, „toto som ja“.

Téma sebalásky, nie je náhodná. Ak chceme mať ozajstný vzťah s druhým človekom, musíme sa najskôr zamilovať sami do seba.  A na to, aby sme sa mohli zamilovať sami do seba, musíme vedieť, kým naozaj sme.

Napriek tomu, že sa jedná o workshop, čakajú nás dni plné oddychu a netradičnej zábavy. Spoločné hry, posedenia, debaty, prechádzky, spoločná ranná joga, spoločný večerný program  a mnoho ďalšieho.

246

Miesto pobytu je Zaježová, prekrásny kút Slovenska, s panenskou prírodou, s úžasnou energiou tohto netradičného miesta. Jedná sa o súkromnú chalupu. Ubytovanie je chalupárske, kúrenie na pevné palivo, toaleta vo vnútri aj vonku, teplá voda, sprcha.

Workshop sa bude konať v dňoch  28. 12. 2014, začíname o 17.00 hodine, koniec  workshopu 2.1.2015 o 16.00 hod. Celá akcia bude trvať 6 dní, 5 nocí.

Na mieste Vám poskytneme plnú penziu. Strava je vegetariánska, kombinovaná s RAW stravou.

Silvestrovská zábava je zahrnutá v cene. Cena workshopu je 215 Euro.

Ak máte záujem o toto podujatie, odporúčam Vám prihlásiť sa čo najskôr, sme limitovaný počtom lôžok.  Prihlásenie budem považovať za záväzné po uhradení zálohy 65 Euro. Skôr ako uhradíte zálohu, informujte sa prosím mail-om, príp. telefonicky, či sú ešte voľné miesta na toto podujatie.

Prihlásiť sa môžete na tomto linku

http://goo.gl/forms/S92AWGf6BJ

Bližšie informácie Vám rada poskytnem na email-ovej adrese v.belovicova@centrum.sk, príp. telefonicky na  t.č. 0907784549.

Teším sa na stretnutie s Vami.

S láskou a úctou

Vierka

terapeut metódy Cesta podľa Brandon Bays

www.zivotnaozaj.sk

 srdce1

Láska je stav bytia. Láska nie je vo vonkajšom svete,

Láska je hlboko vo vašom vnútri. Nikdy ju nemôžete stratiť

a nikdy vás nemôže opustiť.

Láska nie je závislá na cudzom tele, alebo na vonkajšej forme.

Eckhart Tolle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*