„Najdôležitejšia žena môjho života“

„Doprajte najdôležitejšej žene vo svojom živote nezabudnuteľnú cestu za krásami a tajomstvami Bali a seba samej“

Keď sme sa vrátili z „AHA Bali 2017“, iba ťažko som si vedela predstaviť, že ďalšie „AHA Bali“ nás čaká až v roku 2018. Keď sme sa krátky čas po návrate telefonicky spojili s mojou kolegynkou Irenkou, vysvitlo,  že sa v hlave zaoberá rovnakou myšlienkou ako ja. Čo tak ísť na Bali v čisto ženskej energii. Rozmaznávať samé seba v tejto nádhernej krajine, ktorá je mojou top destináciou. Bolo rozhodnuté, „AHA BALI pre ženy“ už na jeseň 2017.

Možno ste  čítali moje články o Bali, sú písané srdcom, pretože Bali ma chytilo za srdce. Keď sa ma ľudia pýtajú prečo, nenachádzam odpoveď. Áno, je tam krásne, sú tam milí ľudia, áno, je tam nádherná príroda, je tam vynikajúce a lacné jedlo, áno, je tam ovocie od výmyslu sveta, áno sú tam chrámy a iné pamiatky, áno, aj prírodné skvosty, džungle a vodopády, ale je tam ešte niečo, čo neviem pomenovať. Hovorím tomu energia miesta, ale pravdupovediac sa to do slov nevmestí.

A keď sme sa s mojou kolegynkou Irenkou rozprávali o tom, ako by to mohlo vyzerať, postrehla som vášeň vo svojom hlase, pretože to spojenie sa mi zdá úplne mimoriadne. Bali a ženy. Očista, detoxikácia, nie, nie, neľakajte sa.  Nebude to diéta, ani hladovka, naopak, doprajeme si to najlepšie. Ovocie, ovocné šťavy, ryby práve vylovené z mora, detoxikačný nápoj u Marcela, nášho balijského sprievodcu hovoriaceho česky, ktorého receptúru som síce pozabudla, ale chuťové poháriky sa ozývajú  pri spomienke naň. Masáže, rôzne, celého tela, niektoré úplne jemné, a niektoré také naozajstné, presne také, o aké práve budeme mať záujem. Joga. Joga na Bali je niečo, čo tam už neodmysliteľne patrí. Chodia sa tam vzdelávať jogoví tréneri z celého sveta. Naša joga bude tak ako všetko výnimočná. Naša kolegynka Miška, ktorá pocestuje s nami, ako tretia lektorka,  nás bude sprevádzať tou najúžasnejšou jogou, akú som kedy cvičila. A nehovoriac o sebapoznávacom tanci.  Ale ak by ste chceli ochutnať tú pravú balijskú jogu, aj na to budeme mať príležitosť. Možno budete chcieť navštíviť šamana a pričuchnúť k tomu, ako liečenie vyzerá na Bali. A po celý čas sa budeme snažiť vychutnať si bdelú prítomnosť, cítiť samu seba, svoje telo, svoje emócie, svoje pocity a dokonca aj svoju dušu.  Celý čas budeme sami so sebou, samé za seba. S najdôležitejšou ženou svojho života.

Teším sa na ten mimoriadny čas s Vami, milé dámy, zaslúžime si to všetky, naozaj všetky, avšak počet miest je obmedzený a nám zostáva už iba zopár. Hoci čas nášho zájazdu je až 24. október až 7. november,  je najvyšší čas na nákup leteniek, vyskytli sa úplne mimoriadne, s jedným prestupom, vynikajúcou leteckou spoločnosťou, za výbornú cenu. Ovšem rozhodnutie nemôžeme odkladať. My, ktoré sme záväzne rozhodnuté ísť, budeme kupovať letenky už teraz v stredu.  Ak sa dokážete dovtedy pridať k nám, kúpime aj Vám, ak nie, a pridáte sa neskôr, možno budú letenky o niečo drahšie, no snáď budú spolu s nejakými voľnými miestami. A ak nie, možno o rok, „AHA BALI pre ženy 2018“. Uvidíme.

Ak poznáte vo svojom okolí ženu, o ktorej si myslíte, že táto ponuka je pre ňu šitá na mieru, prepošlite jej prosím Vás informácie. Možno by sa o tom bez Vás vôbec nedozvedela.

Ďakujeme.

Zostávam s nádejou, že raz si takýto pobyt dožičí každá jedna z nás. Že raz sa každá jedna z nás s láskou postará o najdôležitejšiu ženu vo svojom živote.

S láskou

Vierka

P.S.

Viac informácií o „AHA Bali pre ženy“ , ako aj záväznú príhlášku, nájdete na http://www.ahavikend.sk/aha-bali-pre-zeny/

P.S. 2

Áno, viem chlapci, že je Vám ľúto, že aj Vy by ste sa chceli pridať. Tentoraz však úplne výnimočne nie. Odpustite nám to, tento krát si to chceme  užiť samé. Chceme sa vrátiť k Vám s poznaním, že všetko, čo k svojmu životu potrebujeme už máme v sebe. O čo viac milujeme samé seba, o to viac vieme milovať Vás.
Radi Vás privítame medzi sebou na AHA Bali 2018, ktoré bude pravdepodobne na prelome februára a marca 2018. Predbežne sa môžete prihlásiť už dnes.

 

 

 

 

Comments

comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*