5. 6. 2015 – 7. 6. 2015 – Vzdelávacie centrum Živica, Zaježová – Sebapoznávací víkend – „AHA“

6981

Lektori:

Ivana Medveďová, Viera Belovičová, Irena Ritomská, Tibor Oros – certifikovaní terapeuti metódy Cesta podľa Brandon Bays

Sebapoznávací víkend, ktorý bol doteraz prístupný len absolventom Intenzívnej cesty podľa Brandon Bays a teraz je po prvý krát otvorený verejnosti. Hlavnou témou seminára sú osobné hranice.

Viac….

Víkend s užitočnými technikami, ktoré pomôžu naštartovať váš život ku zmene. Pod vedením štyroch certifikovaných terapeutov cesty podľa Brandon Bays.

Prečo AHA víkend

Niet snáď lepšieho pomenovania na situácie, keď si vo svojom živote uvedomíme niečo, čo je pre nás ohromným objavom. Tušíme, že je to niečo, čo môže zmeniť náš život  k lepšiemu, vedomejšiemu, naplňujúcejšiemu.  My, štyria terapeuti Cesty, hovoríme tomuto uvedomeniu

„AHA“.

Každý z víkendov je tematicky zameraný. Ten, o ktorý sa práve zaujímate je na tému

HRANICE (naše osobné hranice)

Možno sa nad svojimi „hranicami nezamýšľate“, i tak ich dennodenne vo svojom živote vytvárate. Sú to hranice, ktoré Vám napomáhajú v živote, či naopak, vo Vašom živote Vás obmedzujú.

Prídite preskúmať svoje HRANICE

V spoločnosti rovnako naladených ľudí

Vďaka tomuto víkendu,sa nezmení sám od seba celý Váš život, vďaka tomuto víkendu pochopíte, kde opakujete stále rovnaké vzorce, ktoré bránia tomu, aby ste mohli svoj život žiť podľa vlastných predstáv.

Vďaka tomuto víkendu si osvojíte jednoduché techniky, ktoré budete vedieť použiť v každodennom živote, v práci, v osobnom živote, vo vzťahoch s rodičmi, deťmi, kolegami a inými ľuďmi.

Nadchne Vás, aké jednoduché môžu byť techniky, ktoré vedú k trvalým pozitívnym zmenám v našich životoch.

Počas jediného víkendu zažijete

Netradičné meditácie, ranné cvičenia, zážitkové workshopy, intuitívny pohyb, techniky sebapoznania, spoločné zážitkové hry spojené s poznávaním samého seba. V rámci víkendu budete mať tiež možnosť  zažiť s nami spoločný proces „Cesty“

V krásnom prostredí uprostred neporušenej prírody, vo Vzdelávacom centre Zaježová, s plnou vegetariánskou penziou.

Stretneme sa osobne a v priebehu víkendu Vám odovzdáme svoje najcennejšie know-how a skúsenosti, ktoré sme sa za svoj život v tejto oblasti naučili.

Ak chcete mať svoje miesto isté, prihláste sa čo najskôr, Vaše miesto je záväzne rezervované až po pripísaní nevratnej zálohy 60 Euro na náš účet. Uzávierka prihlášok je 29.5.2015

Cena AHA víkendu je 115 Euro (v tejto cene je započítaná záloha 60 Euro). Plná penzia, vegetariánska, veľmi chutná strava Vás bude stáť 12 Euro na deň, zaplatíte na mieste. Za ubytovanie na mieste konania semináru zaplatíte 10 Euro/noc, tiež na mieste konania..

Prihlásiť sa môžete na tomto lin-ku http://goo.gl/forms/Cq9Wg9ZefG

Ivana Medveďová,  Viera Belovičová, Irena Ritomská, Tibor Oros

 4 terapeuti

(viac sa o nás dozviete na našich internetových stránkach www.ivanamedvedova.sk, www.zivotnaozaj.sk, www.mojateapeutka.sk, www.terapia-cesta.sk)

Event na FB:  https://www.facebook.com/events/830132953746641/

Čo napísali o našich víkendoch ich absolventi:

No, já jsem vlasně od tohoto víkendu žádná očekávání neměla, nedřív jsem měla totiž tisíce důvodů proč tentokrát nejet.  Jenže pak přišlo nějaké mé vnitřní volání a já se na poslední chvíli rozhodla si to dovolit.  A bylo to moc dobře. Prostředí, bylo naprosto užasné, sepětí tamnějších lidí s přírodou a jejich ohleduplnost k ní mě nadchla a dojala zároveň. Měla jsem pocit, že tady se o ochraně přírody nepovídá, tady se to děje a žije… Musím říct, že už jsem se na seminářích Itenzivní Cesty, setkala z různými pokusy o vegetariánskou stravu, ale tady to byla oprvadu kuchyně, kde to uměli výtečně.

Program byl super, moc se mi líbilo, všechno, nejvíc mě asi dostalo radikální odpuštění, svým obrovským nádherným účinkem. Cítlila jsem, jak jsem zas kus čehosi ze sebe pustila a poléčila. I Irenčino povídaní o vtazích mě hodně zaujalo, a dodalo nové pohledy na věc. A ta zážitková procházka na louku byla užasná, taky. Miluji louky.

Nejvíc ze všeho, co mě asi znova a znova zpátky přitáhne, na těchto víkendech, je otevřenost, láska a laskavost, se kterou se o nás všichni starají, vždy je cítit, že vše o čem povídáme, není jen načteno z knih, ale že opravdu tím Věrka, Irenka, Ivanka i Tiborek žijí…  Já osobně miluji opravdovost a opravdové lidi a tady  to je cítit neuvěřitelně. Přiíznám se, že jsem už lákala i kamarádku aby právě tohle mohla taky zažít, tu otevřenost pokoru lásku a úžasnou radost, jen tak být, tady a teď, v pravdě.

Já osobně jsem se na tomto víkendu nějak víc a víc dostávala do sebe, ani jsem neměla pořebu nijak moc zdílet, až mi to samotné bylo podezřelé.  Od té doby mám pocit jako bych se nějak víc dostala do svého středu… Posledních čtrnáct dnů jsem klidnější a situace doma vnímám tak nějak víc ze svého klidu. Hlavně tehdy kdy ten klid opravdu potřebuju, se svými dětmi.

Z celého srdce děkuji za možnost s Vámi jen tak být.

Miluška

 

Skôr, ako sa pustím do detailov a nádherných spomienok, sa vám chcem všetkým ešte raz veľmi pekne poďakovať za všetko to krásne, čo som aj vďaka každému jednému z vás počas Výmenného víkendu zažila 🙂

Aj napriek tomu, že som do Zaježovej cestovala bez akýchkoľvek očakávaní, moja duša sa už nevedela dočkať, priam až prahla po potrebnej zmene :). Nevedela som, čo ma počas blížiaceho sa víkendu čaká, no v hĺbke svojho vnútra som vedela, že to bude to pravé orechové, čo v danom momente potrebujem :). Nakoľko som plne dôverovala a aj stále dôverujem našim trénerom, vedela som, že budem v tých správnych, láskyplných a bezpečných rukách :).

Od prvého okamihu, ako som zavítala do končín s názvom Zaježová, som mala pocit, ako keby som bola mávnutím prútika odrazu v inom svete. Krásna príroda, vyžarujúca harmónia, pokoj, čistota, nevinnosť, ticho, bezpečie, jednoducho nádhera :). Bola som veľmi milo prekvapená aj samotným miestom, kde sa Výmenný víkend konal. Po celý čas som vo vzdelávacom centre Zaježová cítila lásku, čistú a krásnu energiu, ktorá vyžarovala z každej jednej súčasti tohto miesta. Či už išlo o ľudí, priestory, stravu až po samotný program, o ktorý sa nám s láskou postarali naši milovaní tréneri :).

Milujem hry, smiech, spontánnu radosť, hravosť, poznanie, bezpečie, prijatie, priestor pre seba, úprimný záujem, autenticitu, hudbu, milujúcich ľudí a samozrejme čistú LÁSKU. Lásku, ktorá je našim hlavným, základným a najsilnejším zdrojom :). Myslite, prosím, na túto skutočnosť v každom jednom okamihu svojho života :).

Počas Výmenného víkendu som si dovolila opäť snívať, veriť, skúmať rôzne formy vnútorných pocitov, žiť s láskou tu a teraz :). Počas sobotňajšieho procesu som cítila krásne prepojenie so svojou dušou, ktorá po tomto spojení horlivo volala. Bol to skutočne nádherný a oslobodzujúci pocit. Mala som pocit, ako keby som sa po dlhom a únavnom topení, konečne vynorila nad hladinu a nadýchla sa potrebného kyslíka. Veľké vnútorné napätie, neistota, strach a obavy, s ktorými som do Zaježovej prišla, zázračne zmiernili svoju intenzitu :). ĎAKUJEM, ĎAKUJEM, ĎAKUJEM <3.

Už sa na vás všetkých veľmi teším 🙂 🙂 🙂

Kristínka

 

 

Comments

comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*