„KTO SOM?“ – Silvester a Nový rok netradične v Zaježovej!!!

„KTO SOM?“

srdce

Milí priatelia,

Rada by som Vás pozvala na tak trošku netradičný prechod do Nového roka . A nie iba to. Pozývam Vás na zážitkový workshop, na tému „kto som?“

Keď sa rozhliadam okolo seba, zisťujem, že mnoho ľudí, bez rozdielu veku a pohlavia kráčajú svojim životom sami. Niektorí sa rozhodli na vedomej úrovni, že už nechcú partnera, a niektorí napriek tomu, že vedome túžia po partnerstve, ten ich partner stále akosi neprichádza.

Niektorí možno vo vzťahu sú, napriek tomu sa cítia osamelejšie, ako keby v ňom neboli.

Prečo je dnes toľko ľudí single? A prečo napriek tomu, že deklarujú, že si partnera chcú nájsť, stále nenachádzajú.

Neodpoviem Vám, všetky odpovede sa nachádzajú v našom vnútri. V každom z nás. Pre každého je odpoveď iná, jedinečná, tá jeho. Poďme spoločne hľadať sp spôsob, ako sa k nej dostať.

Na zážitkovom workshope budeme zažívať sami seba, toho, kým naozaj sme, nie toho, o kom sme si mysleli, že sme, či koho predstavujeme svetu, „toto som ja“.

Téma sebalásky, nie je náhodná. Ak chceme mať ozajstný vzťah s druhým človekom, musíme sa najskôr zamilovať sami do seba.  A na to, aby sme sa mohli zamilovať sami do seba, musíme vedieť, kým naozaj sme.

Napriek tomu, že sa jedná o workshop, čakajú nás dni plné oddychu a netradičnej zábavy. Spoločné hry, posedenia, debaty, prechádzky, spoločná ranná joga, spoločný večerný program  a mnoho ďalšieho.

246

Miesto pobytu je Zaježová, prekrásny kút Slovenska, s panenskou prírodou, s úžasnou energiou tohto netradičného miesta. Jedná sa o súkromnú chalupu. Ubytovanie je chalupárske, kúrenie na pevné palivo, toaleta vo vnútri aj vonku, teplá voda, sprcha.

Workshop sa bude konať v dňoch  28. 12. 2014, začíname o 17.00 hodine, koniec  workshopu 2.1.2015 o 16.00 hod. Celá akcia bude trvať 6 dní, 5 nocí.

Na mieste Vám poskytneme plnú penziu. Strava je vegetariánska, kombinovaná s RAW stravou.

Silvestrovská zábava je zahrnutá v cene. Cena workshopu je 215 Euro.

Ak máte záujem o toto podujatie, odporúčam Vám prihlásiť sa čo najskôr, sme limitovaný počtom lôžok.  Prihlásenie budem považovať za záväzné po uhradení zálohy 65 Euro. Skôr ako zaplatíte zálohu, informujte sa prosím Vás mail-om, prípadne telefonicky, či sú ešte k dispozícii voľné miesta. Ďakujem.

Prihlásiť sa môžete na tomto linku

http://goo.gl/forms/S92AWGf6BJ

Bližšie informácie, ako aj informácie o obsadenosti Vám rada poskytnem na email-ovej adrese v.belovicova@centrum.sk, príp. telefonicky na  t.č. 0907784549.

Teším sa na stretnutie s Vami.

S láskou a úctou

Vierka

terapeut metódy Cesta podľa Brandon Bays

www.zivotnaozaj.sk

 srdce1

Láska je stav bytia. Láska nie je vo vonkajšom svete,

Láska je hlboko vo vašom vnútri. Nikdy ju nemôžete stratiť

a nikdy vás nemôže opustiť.

Láska nie je závislá na cudzom tele, alebo na vonkajšej forme.

Eckhart Tolle

Comments

comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*