O seminároch

Počuli ste už o „ceste podľa Brandon Bays“. Možno áno a myslíte si, že sa Vás to netýka. Nie ste chorí, nie ste psychicky labilní, netrpíte žiadnou závislosťou. A možno aj ste zvedaví, o čo vlastne ide, avšak neistota, strach vás odrádza.
Viete, že táto metóda je použiteľná v našom každodennom živote? Nie je to nič, čo by ste nevedeli, je to iba pripomenutie niečoho, na čo ste možno zabudli.
Možno ste sa dočítali, že sú tu terapeuti, ktorí vás procesom cesty prevedú, avšak vy nemáte žiadnu chuť absolvovať nejakú terapiu. Napriek tomu hľadáte vo svojom živote odpovede na otázky, ktoré sa vás dotýkajú, niekto z nás trpí nedostatkom, nedostatkom peňazí, nedostatkom času, nedostatkom lásky, nedostatkom čohokoľvek? Niekomu z nás sa nedarí v partnerskom vzťahu, inému v práci, niekomu sa nedarí schudnúť a tak by sme mohli pokračovať.
Prečo ľudia skúšajú rôzne metódy, ktoré sľubujú zázraky a výsledok sa nedostaví? Zastavme sa pri chudnutí. Zrejme každý z nás, kto chcel niekedy schudnúť, vyskúšal rôzne diety, či iné metódy. Možno aj schudol, hoci ho to stálo nemalé úsilie, no po čase znovu nabral na váhe?
Prečo sa nám to všetko deje? Vo svojom vnútri, na nevedomej úrovni, (čo znamená, že o tom ani nevieme), máme ukryté rôzne presvedčenia.
Predstavte si, že keď sme malé deti, sme ako špongia, ktorá nasáva všetko zo svojho okolia. Sme ako nepopísaná kniha, nevieme nič o tomto svete, počúvame dospelých, svoje okolie a učíme sa. A všetko si ukladáme, nahrávame. Niektoré „nahrávky“ zostanú v našom vedomí, napríklad sme si vedomí svojho presvedčenia, že „peniaze sú pôvodcom všetkého zla“, alebo akéhokoľvek iného presvedčenia. Niektoré presvedčenia si už neuvedomujeme, sú v našom nevedomí, ale rovnako, ako tie, ktorých sme si vedomí, ovplyvňujú náš život.
Keď sa poobzeráte okolo seba, a začnete viac pozorovať ľudí, zistíte, že napríklad deti bohatých rodičov sú väčšinou v živote tiež bohatí. Myslíme si, že je to preto, že im rodičia pomohli, že boli v správnom čase na správnom mieste a podobne. Naopak často ľudia chudobných rodičov sú chudobní. Ja som si sama pre seba urobila malý prieskum. Iba som počúvala ľudí vo svojom okolí, aj tých, aj tých.
Zistila som, že tí, čo pociťujú nedostatok peňazí často hovorievajú:
– my sme boli vždy chudobní
– my nech robíme, čo robíme, nikdy nebudeme mať viac
– kto chce mať veľa peňazí, musí veľa robiť a to sa mne nechce
– my sme nemali to šťastie, byť v správnom čase na správnom mieste
– ja viem, že nikdy nebudem bývať v dome
Tí, čo majú dostatok, naopak hovorili
– tie peniaze sa ku mne samé kotúľajú
– ja viem, že tie peniaze ku mne vždy nájdu cestu
– peňazí som mal vždy dosť
– mne stačí si len niečo priať a vždy mi to príde do cesty, ani neviem ako
Naše presvedčenia ovplyvňujú náš život. Ako som písala vyššie, aj tie, o ktorých nevieme. Vo všetkých oblastiach nášho života.
Metódou „Cesta“ sme schopní vyhľadať tieto presvedčenia. Ak chceme, môžeme to urobiť sami, bez terapeuta. Skutočne sa pozrieť na to, čo nám bráni žiť život taký, aký si predstavujeme.
Nazrieť do svojho vnútra a nechať vyplávať na povrch všetko, čo bráni nášmu šťastiu.
Ako na to?
Pre vás, ktorí nemáte zatiaľ záujem o individuálnu terapiu organizujem 1 až 3 dňové semináre, kde vám ukážem, ako? Kde si máte možnosť každý sám na sebe vyskúšať, vyhľadať svoje presvedčenia, týkajúce sa oblasti života, kde cítite, že vám to najviac drhne. A odniesť si do svojho života nové presvedčenie, ktoré vám bude v živote pomáhať. A zároveň návod na to, ako vyhľadať a pretransformovať tie ostatné presvedčenia, z iných oblastí života, ktoré nepovažujete za tak zásadné, avšak predsa by ste čo, to radi zmenili.
Semináre sa konajú v malom počte ľudí, max. 10, kde sa každému jednému z vás môžem venovať, aj keď sa nejedná o individuálnu terapiu.
Ste vítaní.
S láskou
Vierka
Život naozaj seminár pozvánka

Comments

comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*